ایمرگاس

                                                               

دانش فنی و طراحی ایتالیایی

شرکت ایمرگس در سال ۱۹۶۴ برای طراحی و ساخت دیگ های بخار برای استفاده های خانگی تاسیس شد. بیش از ۵۵ سال تجربه و بیش از ۷ میلیون بویلر نصب. از این رو شرکت Immergas یکی از شرکت های پیشرو در بخش گرمایش در ایتالیا و در چندین کشور اروپایی است.

توجه زیاد به صرفه جویی در انرژی و مصرف انرژی جایگزین، شرکت Immergas را به عنوان پیشرو در تولید فن آوری های نوآورانه در سطح جهانی معرفی نموده است. از طریق مرکز تحقیقاتی جدید، این شرکت بیشتر در طراحی سیستم های ترکیبی تکامل یافته سرمایه گذاری می کند و سیستم های کنترل الکترونیکی را که می توانند منبع انرژی مقرون به صرفه را از بین دیگ بخار، پمپ گرما، پانل های خورشیدی و سیستم فتوولتائیک، انتخاب کنند برای تولید گرما یا هوای سرد با کمترین میزان مصرف انرژی، طراحی و تولید می نماید.

در حال حاضر شرکت ایتالیایی ایمرگس واقع در شهر Brescello Reggio Emiliaاست که دارای کارخانه ای با مساحت بالغ بر ۵۶،۵۰۰ متر مربع است و به همین منظور این شرکت نزدیک به ۶۰۰ کارمند دارد که در بخشهای مختلف اجرایی مشغول به همکاری هستند.

شبکه فروش ایمرگس در ۵۰ کشور فعال می باشد که شامل ۱۱ شعبه در اروپا و یکی در چین می باشد. همچنین این شرکت از سهام داران اصلی در تجارت های مهم تجاری در هر قاره از جمله استرالیا، آمریکای جنوبی و شمال آفریقا است. این شرکت توانسته در ایتالیا ۱۳۰ مدل مختلف از محصولات پکیج و سیستم های تولید آب گرم بهداشتی را طراحی کند و در حال حاضر دارای ۱۳ خط تولید مجهز و هایتک می باشد. در حال حاضر گل های تلاش و صنعت ایمرگس ایتالیا در مناطقی چون Poprad (اسلواکی)، شهر قزوین در ایران (همکاری با شرکت ایمرگس پاد) و چین (برنامه ریزی شده تا پایان سال ۲۰۱۹) شکوفا شده و خط تولید های مستقر شده در این کشورها بیشتر به تولید محصولات کشورهای غیر اروپایی اختصاص دارد. در سال ۲۰۱۸ این شرکت حجم فروش بیش از ۳۷۰،۰۰۰ دستگاه را در سال داشته که دو سوم از آن در بازارهای خارجی فروخته شده است.

همچنین یک شرکت تابعه با نام ایمرانرژی ImmerEnergy از سال ۲۰۱۰ در زمینه انرژی تجدید پذیر، تولید سیستم های قدرت فتوولتائیک و پرداختن به مسائل پیچیده بهره وری انرژی، که در حال حاضر ضرورتی برای حفاظت از محیط زیست و بهبود بخش ساختمان است به وجود آمده که در این بخش از صنایع هایتک فعالیت ها و اختراعات خود را دنبال می کند.

ایمرگس پاد

شرکت ایمرگس ایتالیا به منظور استفاده از بازار مستعد، ایران در سدد حضور در این نقطه جغرافیایی از قاره آسیا برآمد. شرکت ایرانی ایمرگس پاد با توجه به فعالیت های گذشته خود در بخش پکیج و شوفاژ، دارای سابقه ای خوب و نام درخشان در صنایع ایران بود. از این رو شرکت ایتالیایی ایمرگس، طی درخواستی همکاری خود را با این شرکت اعلام نمود و شرکت ایرانی نیز، فرصت را مغتنم شمرده و فضای لازم برای حضور شرکت ایتالیایی ایمرگس را فراهم نمود.

در ادامه پس از عقد قراردادهای مختلف تجاری، قانونی و بین المللی، شرکت ایمرگس پاد تأسیس و به عنوان شریک تجاری، نماینده رسمی و قانونی و همکاری بین المللی شرکت ایمرگس ایتالیا شناخته شد.

پس از ایجاد فضای دوستانه همکاری، شرکت ایمرگس ایتالیا، خطوط تولیدی و اورجینال خود را وارد ایران نمود و در شهرک صنعتی قزوین که از دید ایتالیایی ها یک شهر تاریخی و صنعتی می باشد، یک کارخانه تولید پکیج های ایتالیایی ایمرگس را راه اندازی نمود.

بسیار جالب توجه است که تمامی خطوط و ماشین آلات تولیدی این کارخانه در قزوین، به صورت کامل از کشور ایتالیا وارد شده است و تکنولوژی های مربوط، به استفاده ، تولید، نگهداری و سرویس ها نیز طبق آموزش های داخلی و برون مرزی، بومی شد و در آخر این همکاری ها منجر به ورود ماشین آلات تولید و تکنولوژی های مربوط به آن شد.

شرکت ایمرگس پاد در ایران با ایجاد یک دفتر ستادی مرکزی به منظور هدایت فعالیت های تولید و عرضه محصول، به دنبال نقش آفرینی بیشتر این برند محبوب ایتالیایی در ایران است. دفتر مرکزی ایمرگس در ایران، مسئول کلیه خدمات در بخش مشتریان و مصرف کنندگان می باشد.

ایجاد شبکه های توزیع فروش و خدمات پس از فروش از جمله فعالیت های اصلی دفتر مرکزی ایمرگس می باشد. از این رو به کلیه مصرف کنندگان، خریداران و نمایندگان فروش سراسر کشور، این اطمینان داده می شود که خدمات پس از فروش این شرکت با نگاه به استانداردهای اروپایی تهیه و تدوین شده است و خطوط تولید منظم و دقیق این شرکت، محصولاتی با کیفیت و کارآمد را برای مصرف کنندگان تولید و فراهم می نماید.