DUO-THERM

DUO-THERM

 

 

 

 

گروه صنعتی مشهد تهویه با چهار دهه فعالیت درعرصه تاسیسات مکانیکی، کنترلی و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی همواره پیشرو در عرضه و تولید محصولات با بالاترین سطح کیفیت بوده است. کلیه اصول راهبردی وفعالیت های این سازمان بر پایه مشتری محوری ومنطبق با خواسته ها والزامات استانداردهای بین المللی ترسیم گردیده است.

این شرکت مفتخر است که با داشتن مهندسین مجرب و بهره گیری از دانش و فن آوری روز دنیا توانسته است گامی موثر در جهت توسعه صنعت کشور و جلب رضایت جامعه مهندسین بردارد و بدین منظور و درراستای اهداف خود مبنی بر ارتقاء سطح دانش فنی و کیفیت ارائه خدمات، اقدام به برگزاری مستمر دوره های آموزشی با نظارت و مساعدت سازمان فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی نموده و توانسته است با بهره گیری از حضور اساتید مجرب این صنعت از کشور ایتالیا در این دوره های آموزشی دانش آموختگان خود را با جدیدترین دستاوردهای روز اروپا آشنا سازیم و سالیانه بیش از 250 تکنسین از اقصی نقاط کشور را به عرصه این صنعت وارد نمائد و با همکاری وتلاش صادقانه و بی وقفه این عزیزان و طراحی پیشرفته ترین نرم افزارهای آنلاین خدمات پس از فروش، به بهترین روش و در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی، رفاه مصرف کنندگان گرامی را فراهم آورد.
مهمترین فعالیت های این مجموعه عبارتند از :

  • تولید پکیج های گرمایشی دئوترم تحت لیسانس DUO-THERM GROUP
  • نمایندگی انحصاری پکیج های گرمایشی ITALTHERM ساخت ایتالیا

گروه صنعتی مشهد تهویه به شماره ثبت 43666 با هدف فعالیت درزمینه تاسیسات مکانیکی وکنترلی ،تجهیزات سرمایشی وگرمایشی درسال 1356 تاسیس گردید. مهمترین هدف این مجموعه ارائه محصولات با بالاترین سطح کیفیت همسو  با جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا بوده و در این راستا اقدام به واردات و اخذ نمایندگی انحصاری پکیج شوفاژ دیواری از کمپانی های دئوترم و ایتالترم از کشور ایتالیا نموده است و با دارا بودن نمایندگی های مجاز فروش در اقصی نقاط کشور و پوشش گسترده خدمات پس از فروش توانسته است گامی موثر در جهت جلب رضایت جامعه مهندسین و مصرف کنندگان بردارد.

این شرکت باتکیه بر چهار دهه فعالیت و تجربه در زمینه تاسیسات و بهره گیری  از دانش فنی متخصصین و طراحان مجرب خود و تعامل با برترین تولیدکنندگان قطعات در اروپا، تولید انواع پکیج شوفاژ دیواری را در دستور کار خود قرار داده و موفق به طراحی و ساخت این محصول با آخرین فناوریهای روز دنیا و کسب نشان استاندارد ملی ایران و استانداردCE  اروپا گردیده و  با استقرار نظام مدیریت ISO 9001 : 2008 و ISO 14001:2004 کیفیت پایدار محصولات خود را تضمین نموده است.

راه اندازی آزمایشگاه تست و آزمون انواع پکیج شوفاژ دیواری نوع B و C  و اخذ گواهینامه ISO 17025:2005 . و همچنین تلاش در راستای ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت محصولات و همگامی با تکنولوژی سبز و حفظ سلامت محیط زیست، سند چشم انداز این گروه صنعتی در سالهای پیش رو می باشد.

  واحد خدمات پس از فروش شرکت مشهد تهویه با پوشش گسترده در سطح کشور، همواره سعی در ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت را داشته و در این راستا اصول سازمانی خود را بر پایه های زیر بنا نهاده است: 

  • مشتری محوری
  • رعایت حقوق مصرف کنندگان
  • حفظ ارتباط مستمر با مشتریان و
  • بهبود عملکرد سرویسکاران

این شرکت  در جهت نیل به این مهم و ارتقاء سطح دانش فنی و کیفیت ارائه هرچه بهتر خدمات پس از فروش، اقدام به برگزاری مستمر دوره های آموزشی با نظارت و مساعدت سازمان فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی نموده و توانسته است با بهره گیری از حضور اساتید مجرب این صنعت از کشور ایتالیا در این دوره های آموزشی، دانش آموختگان خود را با جدیدترین دستاوردهای روز اروپا آشنا سازد و سالیانه طیف وسیعی تکنیسین آموزش دیده و متخصص از اقصی نقاط کشور را به عرصه این صنعت واردنماید.